נוטניקס השיקה פלטפורמת ניהול נתונים מתקדמת לסביבות
היברידיות ולריבוי עננים

פתרון Era לניהול בסיסי נתונים מרובים מאפשר לחברות ומחלקות IT לספק בסיסי נתונים כשירות (Database as a Service), לפשט את התפעול ולהקטין עלויות, בכל היקף ובכל ענן

6 באוקטובר 2020. נוטניקס, המובילה במחשוב היברידי וריבוי עננים (Multicloud), הכריזה על השקת פתרון לניהול בסיסי נתונים מרובים וללא תלות בענן. Eraבגרסת 2.0 מרחיב את פתרון ניהול בסיסי הנתונים הקיים של נוטניקס כדי לספק פתרון לעננים ומערכי מחשוב מבוזרים, תוך אספקת ניהול פשוט יותר, בהיקפי פעילות נרחבים, ועם הקטנת עלויות של צוותי IT ותפעול בסיסי נתונים. בנוסף, נוטניקס הכריזה על תמיכה מורחבת במערכת ניהול בסיסי הנתונים Postgresשל IBM ופלטפורמת בסיס הנתונים SAP HANA.

Era מאפשר לצוותי IT לספק בסיס נתונים כשירות (DBaaS), באמצעות תפעול שקוף לאורך מחזור חיי בסיס הנתונים, ויכולות הפעלה פשוטה ברמה. מדובר בפתרון לריבוי בסיסי נתונים, אשר תומך ב Oracle, SQL Server, MySQL ו- MariaDB, בנוסף גם ב- Postgres ו- SAP HANA.

"חברות מחפשות אחר פתרונות טכנולוגיה שיתמכו באסטרטגיות של היברידיות ועננים מרובים. בעוד מספר ספקים מאפשרים ניידות של יישומים, לא ראינו חדשנות רבה בכל הנוגע לניהול בסיסי נתונים בעננים מרובים", אמר באלה קצ'בוטלה, סגנן נשיא ומנכ"ל, Nutanix Era, חטיבת בסיס נתונים ואפליקציות חיוניות ב Nutanix. "Nutanix Era מגשים את החזון שלנו לספק פתרון ניהול לריבוי בסיסי נתונים, שאינו תלוי בענן, כדי לתמוך בריבוי עננים והיברידיות אמיתיים".

לדברי ניר הולנדר, מנכ"ל נוטניקס ישראל, "Era מספק ניהול פשוט יותר של בסיס נתונים, באמצעות שילוב בין יכולות הגידול והביצועים של תוכנת Nutanix HCI, לבין הגמישות של שירותי בסיס נתונים עם תמיכה בענן. במסגרת הכרזה זו החברה מספקת ניהול פשוט יותר של בסיסי נתונים במערכי מחשוב מבוזרים ועננים.  Nutanix Era 2.0 מאפשרת ללקוחות להפעיל ולנהל בסיסי נתונים לרוחב ריבוי עננים, עם כלים, סטנדרטים ומדיניות אבטחת מידע אחידים. הוא מעניק להם את הגמישות לבחור את הענן המתאים לכל בסיס נתונים, להגביר גמישות ולצמצם עלויות. Era 2.0 גם מספק פשטות תפעולית לרוחב מערכי נתונים מבוזרים, עם יכולות של ניהול בהיקפים גדולים, לצד הפעלה, שכפול ועדכון הנעשים בלחיצת כפתור. בנוסף לייעול התפעול והקטנת העלויות בזכות ניידות נתונים חלקה בין עננים, Era 2.0 גם תומך בתרחישי שימוש חדשים, כולל מינוף ענן ציבורי ל- capacity bursting, dev/text, תיקון נפחים, ואופטימיזציה של ביצועי בסיסי נתונים מרחוק".

לדברי ירון כהן, מנהל צוות מהנדסי מערכות בנוטניקס, "Era  כוללת תמיכה ב- SAP HANA, אחד ממנועי בסיס הנתונים המובילים בעולם, בהיקפי עבודה נרחבים. בכך, לקוחות יוכלו ליהנות מחוויית ניהול בקליק אחד במסגרת הפעלת SAP HANA. נוטניקס הייתה אחת מפלטפורמות ה- HCI הראשונות שנבדקו ואושרו לעבודה עם יכולות ה- Scale-UP של SAP HANA, ולאחרונה גם עם Scale-out. בכך היא מקילה על הפעלה של אפליקציות SAP ופתרונות מחסני נתונים של SAP  על גבי SAP HANA. בנוסף, פתרון ה Era מספק יכולת של שחזור מסדי נתונים לכל נקודה בזמן עבור מסדי הנתונים הבאים: Oracle, MS-SQL, MySQL, PostgreSQL, MariaDB, SAP-HANA.

"עוד כוללת Era תמיכה 24x7 עבור PostgreSQL של IBM על גבי נוטניקס. בשונה מהמתחרים, מדובר בחוויית תמיכה מקצה לקצה עבור מנוע בסיס הנתונים Postgres, לצד תמיכה בפלטפורמות התשתית ובשירותי הניהול Era – והכל דרך צוות Nutanix. התוצאה היא זמן מהיר יותר לפתרון. חיבור נוסף מבוצע עם פתרון בסיס נתונים מנוהל כשירות יחד עם HCL Technologies. עבור לקוחות המחפשים פתרון מנוהל במלואו, Nutanix חברה לחברת הטכנולוגיה הגלובלית HCL, כדי ליצור פתרון משותף המבוסס על Era 2.0 SKALE DB. זהו היצע משותף של HCL ונוטניקס, המאפשר לארגונים להאיץ את המודרניזציה של נתונים, על גבי בסיס נתונים עם יכולת גידול ומאובטח - כשירות".

Era 2.0 ו- Skale DB זמינים כעת ללקוחות למידע נוסף ניתן לבקר כאן